Opublikowano: 23 listopad 2008

Biuletyn Informacji Publicznej WFOŚiGW jest ogólnodostępnym serwisem internetowym, o którym mowa w art. 9 ust. 1, ust. 3 oraz ust. 4 pkt. 1-2 Ustawy o dostępie do informacji publicznej.

Na główną stronę podmiotową danej podmiotu samorządu terytorialnego (PST) Biuletynu Informacji Publicznej dostać się można poprzez odpowiedni adres URL bip.wfos.szczecin.pl lub www.bip.szczecin.pl jak również  poprzez link znajdujący się na stronach odpowiedniego podmiotu .

Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej składa się z kilku podstawowych elementów:

  • nagłówka (logo biuletynu) znajdującego się na górze strony, gdzie umieszczony jest link do strony głównej BIP
  • wyszukiwarki znajdującej się  z lewej strony
  • menu podmiotowego znajdującego się z lewej strony
  • menu przedmiotowego, znajdującego się z lewej strony
  • menu dolnego, znajdującego się w stopce strony
  • głównego okna danych, znajdującego się z prawej strony

Elementy tj. nagłówek, pasek z nazwą, menu przedmiotowe oraz menu podmiotowe są stałymi elementami strony. Poprzez odpowiednie wywołania linków z menu przedmiotowego lub podmiotowego zmiany będą następować w głównej części strony tj. w oknie danych.

W części górnej, lewej serwisu znajduje się Wyszukiwarka - przeszukująca zasoby biuletynu po słowie kluczowym wpisanym w polu formularza wyszukiwarki . Jeśli dane słowo zostanie znalezione w tekstach (tytułach) publikowanych poprzez dany podmiot zostanie wyświetlona lista znalezionych informacji z dopiskiem w jakiej kategorii znajduje się dany dokument, jego nazwą. Aby przejść do danego dokumentu należy kliknąć w jego nazwę lub w słowo "zobacz" .

Menu podmiotowe to element , który otwiera strony z podstawowymi informacjami na temat podmiotu (PST), który jest właścicielem biuletynu.

Kolejny działem serwisu jest menu przedmiotowe. W tym dziale zawarte są najważniejsze dokumenty prawne publikowane przez dany podmiot.

W dolnym menu biuletynu znajdują się elementy: Statystyka, Redakcja Biuletynu, Rejestr Zmian w serwisie oraz Instrukcja Obsługi.

Podmiot udostępniający informację: WFOŚData utworzenia: 2008-11-23 17:40
Dokument utworzył(a): AdministratorDokument zaktualizował(a): Administrator
Dokument aktualizacji: 2012-06-18 11:02Data opublikowania: 2008-11-23 17:40
Liczba odsłon: 9184Historia zmian