Jednostki i struktura organizacyjna

Prezes Zarządu
Paweł Mirowski

Zastępca Prezesa Zarządu
Robert Stępień


Dyrektor Funduszu
Jolanta Kraszewska-Jurkowska


Zespół ds. Finansowo-Księgowych

Główny Księgowy
Witold Maziarczyk

Specjaliści ds. Ekonomiczno-Finansowych
Grażyna Kaczanowska
Anna Rapalska-Łojko
Brygida Rogiewicz


Zespół ds. Kadr i Obsługi Zarządu

Specjalista ds. Kadr
Karolina Karolak
Specjalista ds. Obsługi Zarządu
Małgorzata Reszeta-Lechowicz


Zespół ds. Kontroli Wewnętrznej, Kontroli Zarządczej i Audytu

Specjalista ds. Kontroli Zarządczej
Hanna Piechorowska
Specjalista ds. kontroli wewnętrznej
Olgierd Wojciechowicz


Zespół ds. Obsługi Wniosków (Biuro Szczecin)

Kierownik Zespołu ds. Obsługi Wniosków (Biuro Szczecin)
Andrzej Grzana

Specjaliści ds. Techniczno-Branżowych
Paweł Górny
Monika Kamińska-Kierzkowska
Danuta Łukasiewicz
Julia Raducha
Mirosław Sobala
Julia Szałabawka
Joanna Zapor-Pycińska

Specjaliści ds. Ekonomiczno-Finansowych
Joanna Buczek
Olga Czerwińska
Stanisław Figiel
Piotr Grabarczyk
Ewa Mazurek-Kapuścińska
Robert Kołodziejczyk
Aneta Wolska

Specjalista ds. Kontroli Umów
Sylwia Szarkowska


Zespół ds. Obsługi Wniosków (Biuro Koszalin)

Kierownik Zespołu ds. Obsługi Wniosków (Biuro Koszalin)
Piotr Sielecki

Specjaliści ds. Techniczno-Branżowych
Emilia Jankiewicz
Inga Miśko
Antoni Niedźwiecki
Karol Popiel

Specjaliści ds. Ekonomiczno-Finansowych
Monika Anielska
Dorota Tamborska

Specjalista ds. Kontroli Umów
Jadwiga Gancarz


Zespół ds. Obsługi Osób Fizycznych (Biuro Szczecin)

Kierownik Zespołu ds. Obsługi Osób Fizycznych (Biuro Szczecin)
Beata Lendner

Specjaliści ds. Obsługi Osób Fizycznych
Beata Andrzejewska
Elżbieta Kotowska
Magdalena Majewska
Andrzej Mickiewicz
Agnieszka Prosuł
Agnieszka Ristow
Ignacy Soczyński
Agata Taudul
Katarzyna Delfina Winiarska


Zespół ds. Obsługi Osób Fizycznych (Biuro Koszalin)

Specjaliści ds. Obsługi Osób Fizycznych (Koszalin)
Katarzyna Bacławska
Marek Kukie
Ryszarda Stefanowska
Monika Witczak
Barbara Zmuda-Trzebiatowska

Specjaliści ds. Obsługi Osób Fizycznych (Szczecinek)
Katarzyna Celmer
Magdalena Strzelec
Maciej Turek
Tomasz Wójcik


Zespół ds. Organizacyjnych

Kierownik Zespołu ds. Organizacyjnych
Artur Szczybelski

Specjaliści ds. Organizacyjnych (Biuro Szczecin)
Konrad Kupiński
Wojciech Narkiewicz
Adrian Wychowański

Specjalista ds. Organizacyjnych (Biuro Koszalin)
Mariusz Nastarowski

Specjalista ds. Promocji i Komunikacji
Konrad Czarnecki

Specjalista ds. Obsługi Sekretariatu (Biuro Szczecin)
Anna Yang

Specjalista ds. Obsługi Sekretariatu (Biuro Koszalin)
Ewa Wielgosz


Zespół ds. Doradztwa Energetycznego

Doradcy Energetyczni (Szczecin)
Michał Lidwin

Doradcy Energetyczni (Koszalin)
Mirosława Aziukiewicz
Wojciech Butrym


Obsługa Prawna

Radcy Prawni
Przemysław Kołłątaj
Anna Stoczewska

Pliki do pobrania
  1. pdf Struktura ogranizacyjna Rozmiar pliku 122.35 KB Data dodania 2020-04-03 12:16
Data publikacji 2019-04-01 08:00 Wprowadził(a) Artur Szczybelski Ilość aktualizacji 7 Data aktualizacji 2020-04-03 12:45 Zaktualizował(a) Artur Szczybelski
Wersje dokumentu
  1. Wersja z dnia 2019-12-09 12:19 wprowadzona przez Artur Szczybelski
  2. Wersja z dnia 2020-01-14 11:41 wprowadzona przez Artur Szczybelski
  3. Wersja z dnia 2020-03-09 10:17 wprowadzona przez Artur Szczybelski
  4. Wersja z dnia 2020-04-03 12:16 wprowadzona przez Artur Szczybelski
  5. Wersja z dnia 2020-04-03 12:45 wprowadzona przez Artur Szczybelski aktualna wersja